Zpevnění pleti Brno

Zpevněte ochablou pleť

Plynutím času naše svaly postupně ochabují a pokožka ztrácí pevnost a kontury obličeje vadnou. Tak jako je nejlepším způsobem zpevnění postavy pravidelný pohyb a posílení svalstva, přináší naše ošetření řešení ve formě viditelného zpevnění a vypnutí pleti. Vyberte si jednu z procedur.
HYDRADERMIE LIFT - LIFTING BEZ SKALPELU 75 minut
Inovativní ošetření pleti, které pomocí stimulace obličejového svalstva dodá Vaší pleti pevnost, kontury se vyplní a vrásky vyhladí. Lymfodrenáž obličeje detoxikuje pleť a odplaví otoky. Pleť je obnovená, zpevněná, viditelně mladší a šťavnatá.

Co se bude dít?

1. Odlíčení a peeling
2. Lymfatická drenáž pleti
3. Stimulace svalů (jako v posilovně)
4. Regenerační masaáž a sérum
5. Liftingová maska
6. Závěrečná péče a líčení
Zpevnění pleti Brno
Zpevnění pleti Brno
Zpevnění pleti Brno

Vyzkoušejte změnu

Dopřejte si příjemné ošetření pleti špičkovou francouzskou kosmetikou Guinot ze srdce Paříže. Tato značka je vyhlášená nejvyšší kvalitou v souladu s přírodou. Užijte si kosmetické ošetření na míru známé pro své okamžité, viditelné a dlouhodobé účinky.
“Naprosto profesionální přístup už od začátku, příjemné prostředí, kde si člověk opravdu odpočine a když k tomu přidáte zlaté ruce paní Karolíny, která s mým obličejem udělala zázrak, tak nejde jinak, než se sem opět vrátit a doporučit všem.”

spokojená klientka

Image
Image
kosmeticky-salon-brno-reference-woman
“Od kosmetičky Karolíny Mičkové odcházíte s pocitem opečované pleti i duše a těšíte se na další setkání. Co ji přivedlo do světa kosmetiky a proč pracuje se značkou Guinot?”
kosmetický salon la carolla brno

La Carolla Kosmetický salon

Karolína Mičková

Jsem člověk, který hledá a má rád výjimečné věci a lidi. Kosmetika Guinot je určena pro výjimečné dámy a výjimečná jsme každá. Mám dvanáctiletou praxi v oboru kosmetické péče, což je pro mne nejen práce, ale zároveň i poslání a radost. Už od děvčete jsem věděla, co chci dělat, a plnila si sen. Nyní věřím, že splním sen i svým klientkám o kráse, svěžesti, relaxaci a dokonalé harmonii.

Nejvyšší kvalita v souladu s přírodou
Bez parabenů
Přírodní složky bez genetické modifikace
Obnovitelné organické složky
Bez agresivní parfemace
Certifikát ISO 22716 Bureau Veritas
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla