Zpevnění Brno

Omlazující a relaxační ošetření

Vyzkoušejte naši proceduru pro omlazení vaší pokožky na celém těle. Certifikovaná procedura Guinot MIRIFIC Relax Treatment vaše tělo zrelaxuje a omladí. Budete se cítit vitálnější, zrelaxovaná a omlazená.
MIRIFIC Relax Treatment 75 minut
Relaxační ošetření se 4 vzácnými oleji. Toto ošetření kombinuje nejlepší manuální techniky a 4 drahé oleje s antiageingovými a výživnými, omlazujícími vlastnostmi.
Masáž je navržena kombinací relaxační modeláže a tlakových bodů pro uvolnění napětí. Zaměřuje se na klíčové oblasti, které jsou důležité pro relaxaci: krk, ramena, záda, ruce a nohy. Masážní olej se 4 vzácnými oleji (mučenka, pupalka, kamélie a argan) navíc umožňuje relaxační, příjemnou masáž, která obnovuje pokožku jemnost a vitalitu. Pokožka těla je omlazená, hebká a provoněná.

VÝSLEDEK

Jemnost, RELAXACE, omlzení : Obnovuje vitalitu, měkkost pokožce a jemnost.
Celé tělo je provoněno nádhernou vůní která je ikonická pro Guinot.

Co se bude dít?

1. Omlazující jemný peeling celého těla 30 minut
- skvělá příprava na léto, prevence stárnutí a omezení pnutí pokožky těla, zmírnění celulitidy a strií

2. Tělová modeláž 40minut
Uvolňující modeláž celého těla se zaměřením na antistresové body

3. Doporučení domácí terapie
“Naprosto profesionální přístup už od začátku, příjemné prostředí, kde si člověk opravdu odpočine a když k tomu přidáte zlaté ruce paní Karolíny, která s mým obličejem udělala zázrak, tak nejde jinak, než se sem opět vrátit a doporučit všem.”

spokojená klientka

Image
Image
kosmeticky-salon-brno-reference-woman
“Od kosmetičky Karolíny Mičkové odcházíte s pocitem opečované pleti i duše a těšíte se na další setkání. Co ji přivedlo do světa kosmetiky a proč pracuje se značkou Guinot?”
kosmetický salon la carolla brno

La Carolla Kosmetický salon

Karolína Mičková

Jsem člověk, který hledá a má rád výjimečné věci a lidi. Kosmetika Guinot je určena pro výjimečné dámy a výjimečná jsme každá. Mám dvanáctiletou praxi v oboru kosmetické péče, což je pro mne nejen práce, ale zároveň i poslání a radost. Už od děvčete jsem věděla, co chci dělat, a plnila si sen. Nyní věřím, že splním sen i svým klientkám o kráse, svěžesti, relaxaci a dokonalé harmonii.

Nejvyšší kvalita v souladu s přírodou
Bez parabenů
Přírodní složky bez genetické modifikace
Obnovitelné organické složky
Bez agresivní parfemace
Certifikát ISO 22716 Bureau Veritas
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla