Zpevnění pleti Brno

Okamžité omlazení očního okolí

Ošetření je zaměřeno na jemnou pokožku kolem očí. Stimulace svalů v jejím okolí vrací pokožce pevnost a vitalitu. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Drobné vrásky jsou vyhlazeny, okolí očí je zpevněné, rozzářené a jemné.
Eye Lift 45 minut
Liftingové ošetření očního okolí. Oční okolí je jednou z nejcitlivější oblasí a vyžaduje náročno péči. Už za 40 minut získají vaše oči mládí a svěžest. Ošetření ktré během prvních třech aplikací redukuje známky únavy ,vrásky, otoky a tmavé kruhy .Oční okolí je vypnuté , vyhlazené a vyživené. Díky patentované technologii, účinným látkám ATP a Pro-oxygen a dynalift složce která stimuluje metabolismus  je pleť jako vyměněná.

Co se bude dít?

1. Odlíčení
2. Manuální masáž zajistí zpevnění a zbavení se váčků
3. Svalová stimulace povadlých víček - váčků
4. Speciální maska na noční okolí - osvěží a vyhladí
5. Závěrečná péče a líčení
Omlazení očního okolí Brno
Omlazení očního okolí Brno
Omlazení očního okolí Brno

Vyzkoušejte změnu

Dopřejte si příjemné ošetření pleti špičkovou francouzskou kosmetikou Guinot ze srdce Paříže. Tato značka je vyhlášená nejvyšší kvalitou v souladu s přírodou. Užijte si kosmetické ošetření na míru známé pro své okamžité, viditelné a dlouhodobé účinky.
“Naprosto profesionální přístup už od začátku, příjemné prostředí, kde si člověk opravdu odpočine a když k tomu přidáte zlaté ruce paní Karolíny, která s mým obličejem udělala zázrak, tak nejde jinak, než se sem opět vrátit a doporučit všem.”

spokojená klientka

Image
Image
kosmeticky-salon-brno-reference-woman
“Od kosmetičky Karolíny Mičkové odcházíte s pocitem opečované pleti i duše a těšíte se na další setkání. Co ji přivedlo do světa kosmetiky a proč pracuje se značkou Guinot?”
kosmetický salon la carolla brno

La Carolla Kosmetický salon

Karolína Mičková

Jsem člověk, který hledá a má rád výjimečné věci a lidi. Kosmetika Guinot je určena pro výjimečné dámy a výjimečná jsme každá. Mám dvanáctiletou praxi v oboru kosmetické péče, což je pro mne nejen práce, ale zároveň i poslání a radost. Už od děvčete jsem věděla, co chci dělat, a plnila si sen. Nyní věřím, že splním sen i svým klientkám o kráse, svěžesti, relaxaci a dokonalé harmonii.

Nejvyšší kvalita v souladu s přírodou
Bez parabenů
Přírodní složky bez genetické modifikace
Obnovitelné organické složky
Bez agresivní parfemace
Certifikát ISO 22716 Bureau Veritas
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla