Zpevnění Brno

Pokrokový systém zeštíhlení a zpevnění

Vyzkoušejte jednu z našich procedur na zeštíhelní, zpevnění postavy nebo proceduru na redukci celulitidy. Ošetření francouzskou kosmetikou Guinot je viditelné již po prvním ošetření. Po 6 ošetřeních zaznamenalo zpevnění 100% dotázaných žen.
TECHNISPA 60 minut
Revoluční masírovací technika pomocí přístroje Technispa, najednou provádí tři různé zeštíhlující procesy, což znásobuje účinnost proticelulitidního ošetření. Jedinečné tvarovací hlavice umožňují masážní tahy, které se dokonale přizpůsobí křivkám vašeho těla. Již po prvním ošetření jsou výsledky viditelné: eliminuje se celulitida, pokožka se vyhladí, kontury těla jsou pevnější a formovány.

1. Zeštíhlující ošetření na odbourání celulitidy

REDUKUJE CELULITIDU - SPALUJE TUK - ZJEMŇUJE

Bromelaïne proniká přes pojivou tkáň vytvořenou kolem shluků aktivních složek. Kofein spaluje a eliminuje tuk, bojuje proti vstřebávání tuků. Cellulysium stimuluje a spouští zvýšenou lipolýzu, zmenšuje tukové zásoby. Výtažek z jírovce stimuluje krevní oběh a odplavování tuků a škodlivin.


2. Termo-relaxační zpevňující ošetření

ZPEVŇUJE - UVOLŇUJE - FORMUJE

Crelastine B stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje elasticitu pokožky. Alaria esculenta eliminuje ochablost. Lotos zjemňuje a vyrovnáná pokožku.


3. Ošetření lehké nohy

UVOLŇUJE - OSVĚŽUJE - DETOXIKUJE - FORMULUJE

Červené víno zlepšuje žilný oběh a odvodňuje. mentol osvěžuje a zklidňuje pokožku. Kafr podporuje krevní oběd a uvolňuje. Crelastine B stimuluje tvorbu kolegenu, zlepšuje elasticitu pokožky.
Zpevnění a zeštíhlení Brno
Zpevnění a zeštíhlení Brno
Zpevnění a zeštíhlení Brno

Vyzkoušejte změnu

Dopřejte si příjemné ošetření pleti špičkovou francouzskou kosmetikou Guinot ze srdce Paříže. Tato značka je vyhlášená nejvyšší kvalitou v souladu s přírodou. Užijte si kosmetické ošetření na míru známé pro své okamžité, viditelné a dlouhodobé účinky.
“Naprosto profesionální přístup už od začátku, příjemné prostředí, kde si člověk opravdu odpočine a když k tomu přidáte zlaté ruce paní Karolíny, která s mým obličejem udělala zázrak, tak nejde jinak, než se sem opět vrátit a doporučit všem.”

spokojená klientka

Image
Image
kosmeticky-salon-brno-reference-woman
“Od kosmetičky Karolíny Mičkové odcházíte s pocitem opečované pleti i duše a těšíte se na další setkání. Co ji přivedlo do světa kosmetiky a proč pracuje se značkou Guinot?”
kosmetický salon brno la carolla

La Carolla Kosmetický salon

Karolína Mičková

Jsem člověk, který hledá a má rád výjimečné věci a lidi. Kosmetika Guinot je určena pro výjimečné dámy a výjimečná jsme každá. Mám dvanáctiletou praxi v oboru kosmetické péče, což je pro mne nejen práce, ale zároveň i poslání a radost. Už od děvčete jsem věděla, co chci dělat, a plnila si sen. Nyní věřím, že splním sen i svým klientkám o kráse, svěžesti, relaxaci a dokonalé harmonii.

Nejvyšší kvalita v souladu s přírodou
Bez parabenů
Přírodní složky bez genetické modifikace
Obnovitelné organické složky
Bez agresivní parfemace
Certifikát ISO 22716 Bureau Veritas
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla