Redukce celulitidy Brno

Masáže, které vás zbaví stresu i celulitidy

Vyzkoušejte jednu z našich procedur na zeštíhlení, zpevnění postavy nebo proceduru na redukci celulitidy. Masáže zároveň detoxikují váš organizmus a zbavují jej přebytečné vody.
Detoxikační zábal Ritual Wraps 90 min
Ritual Wraps je kompresní zábal, který zeštíhluje v oblastech břicha, pasu, hýždí a na nohou. Pokud vaše tělo zadržuje vodu, budou úbytky největší zejména na dolních končetinách.

Ritual Wraps si velice chválí maminky po porodu, které si neví rady s nadbytečnými kily nebo mají problémy s otékáním a zadržováním vody. Po porodu dokáže ubrat i 11 cm na břiše, a to jen po 3 kúrách

Učinky jsou způsobené odstraněním toxinů z těla a vyrovnáním hladiny vody v těle. Zábalem dojde k nastartování lymfatického systému, tělo se nadále zbavuje přebytečné vody a při dodržování doporučeného pitného režimu tělo vyplavuje škodliviny. Dojde tím k pročištění organismu.

Ritual Wraps má viditelné účinky po první kúře.

Proč přijít na Ritual Wraps
  • celkové zeštíhlení postavy a okamžitý znatelný úbytek centimetrů 5-30 cm (měřeno na 8 místech na těle po 4 dnech) hubnutí
  • drenáž lymfatického systému – odstranění nadbytečné vody v těle, snížení oteklosti
  • detoxikace organismu, snížení únavy, posiluje imunitní systém
  • snížení výskytu celulitidy a strií
  • působí protizánětlivě – pomáhá léčit ekzémy, lupénku, akné
  • urychluje metabolismus a tím podporuje hubnutí
Redukce celulitidy Brno
Redukce celulitidy Brno
Masáž Brno

Vyzkoušejte změnu

Dopřejte si příjemné masáže, které podporují detoxikaci organizmu, odbourávají celulitidu nebo odvodňují. První výsledky jsou vidět již po první masáži.
kosmetický salon brno

Kosmetický salon

Denisa Nechvátalová

Masážím jsem se věnovala během studia na Masérku, kde jsem se zabývala především sportovní a rekondiční masáží. Během mé praxe v hubnoucích lázní jsem poznala nové přístupy, jak je možné masáží docílit detoxikace těla, odbourání celulitidy nebo odvodnění organismu. Tyto procedury nyní nabízím v salonu LA CAROLLA. Baví mě práce, kde jsou vidět výsledky a mé zákaznice jsou spokojeny. Těším se na vaši navštevu.

Nejvyšší kvalita v souladu s přírodou
Bez parabenů
Přírodní složky bez genetické modifikace
Obnovitelné organické složky
Bez agresivní parfemace
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla