Čištění pleti Brno

Čištění pleti, při kterém si odpočinete

Již přes 50 let je posláním GUINOT pečovat o pleť tak, aby nebyla jen krásná, ale především zdravá ve své hloubce. Vaši pleť vyčistíme, zbavíme akné a vyřešíme vaši mastnou nebo suchou pleť. Vyberte si jednu z našich patentovaných procedur podle vašeho problému.
HYDRADERMIE LIFT 75 minut
Je jedinečná patentovaná metoda ošetření, která okamžitě zkrášluje pleť díky kombinaci high-tech přístroje s produkty vlastní kosmetické řady a přinášejí dokonalé hloubkové čištění pleti. Vaše pleť bude svěží, čistá a zářivá díky aktivaci buněčné energie. Nechte pleť opět zářit čistotou.

Co se bude dít?

1. Konzultace
2. Odlíčení pleti a peeling
3. Aplikace sér a čištění se stimulací buněk pomocí přístroje
4. Manuální dočištění pleti a uklidnění díky speciálmí masce a tepelné sondě
5. Aplikace harmonizujících série a masáž 10minut
6. Aktivní maska
7. Závěrčná konzultace nanesení pěstích přípravků a lehké líčení

Cena procedury 2.150 Kč
Čištění pleti Brno
Čištění pleti Brno
Čištění pleti Brno

Vyzkoušejte změnu

Dopřejte si příjemné ošetření pleti špičkovou francouzskou kosmetikou Guinot ze srdce Paříže. Tato značka je vyhlášená nejvyšší kvalitou v souladu s přírodou. Užijte si kosmetické ošetření na míru známé pro své okamžité, viditelné a dlouhodobé účinky.
“Naprosto profesionální přístup už od začátku, příjemné prostředí, kde si člověk opravdu odpočine a když k tomu přidáte zlaté ruce paní Karolíny, která s mým obličejem udělala zázrak, tak nejde jinak, než se sem opět vrátit a doporučit všem.”

spokojená klientka

Image
Image
kosmeticky-salon-brno-reference-woman
“Od kosmetičky Karolíny Mičkové odcházíte s pocitem opečované pleti i duše a těšíte se na další setkání. Co ji přivedlo do světa kosmetiky a proč pracuje se značkou Guinot?”
Kosmetický salon Brno La Carolla

La Carolla Kosmetický salon

Karolína Mičková

Jsem člověk, který hledá a má rád výjimečné věci a lidi. Kosmetika Guinot je určena pro výjimečné dámy a výjimečná jsme každá. Mám dvanáctiletou praxi v oboru kosmetické péče, což je pro mne nejen práce, ale zároveň i poslání a radost. Už od děvčete jsem věděla, co chci dělat, a plnila si sen. Nyní věřím, že splním sen i svým klientkám o kráse, svěžesti, relaxaci a dokonalé harmonii.

Nejvyšší kvalita v souladu s přírodou
Bez parabenů
Přírodní složky bez genetické modifikace
Obnovitelné organické složky
Bez agresivní parfemace
Certifikát ISO 22716 Bureau Veritas
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla