Čištění pleti Brno

Čištění pleti, při kterém si odpočinete

Již přes 50 let je posláním GUINOT pečovat o pleť tak, aby nebyla jen krásná, ale především zdravá ve své hloubce. Vaši pleť vyčistíme, zbavíme akné a vyřešíme vaši mastnou nebo suchou pleť. Vyberte si jednu z našich patentovaných procedur podle vašeho problému.
DETOXIGENE 50 minut
Detoxikujte svoji pleť, zbavte ji nečistot a nechte ji se znovu nadechnout.
Pokud je Vaše pleť šedá, nejednotná, hrubá a trápí jí ucpané póry a černé tečky. Ošetření detoxigene je to pravé pro to, aby Vaše pleť byla opět svěží, jemná a vyčištěná. Díky speciálnímu peelingu a unikátní masce, která na sebe váže nečistoty a černé tečky se pleť promění v hedvábí.

Co se bude dít?

1. Konzultace
2. Odlíčení pleti a speciální peeling
3. Aplikace unikátní masky na gázu
4. Masáž pleti pro okysličení a výživu pleti 10minut
5. Závěrečná péče a líčení (konzultace vhodné domácí péče)
Čištění pleti Brno
Čištění pleti Brno
Čištění pleti Brno

Vyzkoušejte změnu

Dopřejte si příjemné ošetření pleti špičkovou francouzskou kosmetikou Guinot ze srdce Paříže. Tato značka je vyhlášená nejvyšší kvalitou v souladu s přírodou. Užijte si kosmetické ošetření na míru známé pro své okamžité, viditelné a dlouhodobé účinky.
“Naprosto profesionální přístup už od začátku, příjemné prostředí, kde si člověk opravdu odpočine a když k tomu přidáte zlaté ruce paní Karolíny, která s mým obličejem udělala zázrak, tak nejde jinak, než se sem opět vrátit a doporučit všem.”

spokojená klientka

Image
Image
kosmeticky-salon-brno-reference-woman
“Od kosmetičky Karolíny Mičkové odcházíte s pocitem opečované pleti i duše a těšíte se na další setkání. Co ji přivedlo do světa kosmetiky a proč pracuje se značkou Guinot?”
Kosmetický salon Brno La Carolla

La Carolla Kosmetický salon

Karolína Mičková

Jsem člověk, který hledá a má rád výjimečné věci a lidi. Kosmetika Guinot je určena pro výjimečné dámy a výjimečná jsme každá. Mám dvanáctiletou praxi v oboru kosmetické péče, což je pro mne nejen práce, ale zároveň i poslání a radost. Už od děvčete jsem věděla, co chci dělat, a plnila si sen. Nyní věřím, že splním sen i svým klientkám o kráse, svěžesti, relaxaci a dokonalé harmonii.

Nejvyšší kvalita v souladu s přírodou
Bez parabenů
Přírodní složky bez genetické modifikace
Obnovitelné organické složky
Bez agresivní parfemace
Certifikát ISO 22716 Bureau Veritas
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla