Epilace Brno

Epilace pro krásně hladkou pokožku

Epilace je odstranění nežádoucích chloupků nebo vlasů z lidského těla včetně zničení vlasového kořínku. Tím se zásadně liší od depilace, kterou se odstraňují pouze viditelné části chloupků. Epilace je oblíbená pro svůj dlouhodobý efekt, takže ji není nutné opakovat tak brzo oproti holení.
Epilace
Epilace je mezi ženami a muži od pradávna velmi oblíbená a její techniky se vyvíjí.
Nejoblíbenější je metoda “teplého “ a “studeného vosku”

Jaký je rozdíl?
Tyto metody jsou velmi jemné k pokožce a zbavují ji nežádoucího ochlupení velmi pečlivě. Vosky jsou přírodní a mají ve svém složení sérum které působí proti zarůstání chloupků a zpomaluje růst. Společnost Guinot si zakládá na kvalitě produktů proto i tato procedura je obřad který nemusí být pro Vás nepříjemným zážitkem.

Vosk za studena
Je vosk používající se na velké partie jakou jsou nohy, ruce a záda. Tento vosk se nanáší speciální špachtli a je nutnost u něj použít epilační papírky. Teplota vosku a špachtle zajistí maximální efekt a příjemnou a jemnou epilaci.

Vosk za tepla
Tento vosk je oblíbený jak na citlivé a jemné partie, tak i na velké plochy, jako je tvář, hrudník, břicho, podpaží a bikiny. Aplikace je pomocí špachtle a vosk nepotřebuje epilační papírky vosk ztuhle a odstraňuje pouze vlasovou část. Po epilační terapie je nejen příjemnou tečkou, ale i velmi účinným krokem v boji proti zarudnutí, zarůstání, zpomalení růstu a zesvětlení. Aplikace speciálního séra a domácí poepilační péče na přání.
“Naprosto profesionální přístup už od začátku, příjemné prostředí, kde si člověk opravdu odpočine a když k tomu přidáte zlaté ruce paní Karolíny, která s mým obličejem udělala zázrak, tak nejde jinak, než se sem opět vrátit a doporučit všem.”

spokojená klientka

Image
Image
kosmeticky-salon-brno-reference-woman
“Od kosmetičky Karolíny Mičkové odcházíte s pocitem opečované pleti i duše a těšíte se na další setkání. Co ji přivedlo do světa kosmetiky a proč pracuje se značkou Guinot?”
kosmetický salon brno la carolla

La Carolla Kosmetický salon

Karolína Mičková

Jsem člověk, který hledá a má rád výjimečné věci a lidi. Kosmetika Guinot je určena pro výjimečné dámy a výjimečná jsme každá. Mám dvanáctiletou praxi v oboru kosmetické péče, což je pro mne nejen práce, ale zároveň i poslání a radost. Už od děvčete jsem věděla, co chci dělat, a plnila si sen. Nyní věřím, že splním sen i svým klientkám o kráse, svěžesti, relaxaci a dokonalé harmonii.

Nejvyšší kvalita v souladu s přírodou
Bez parabenů
Přírodní složky bez genetické modifikace
Obnovitelné organické složky
Bez agresivní parfemace
Certifikát ISO 22716 Bureau Veritas
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla