Zpevnění pleti Brno

Zesvětlete pleť a odstraňte pigmentové skvrny

Vlivem prostředí, hormonů, stresu a slunečního záření pleť ztrácí jás. Tvoří se rychleji pigmentové skvrny, kůže je hrubá a bez jednotného tónu. Rychlíkem a radikálním řešením je Hydrapeeling PH / Hydrabrasion. Pro pleť postiženou pigmentací déle než rok a akné je tu Chemický peeling značky Medik8.
Hydrapeeling PH / Hydrabrasion 60 minut
Obnova pleti, pozastavení stárnutí, rozzáření pleti a získání jednotného tónu během 3 ošetření zesvětlení pigmentových skvr o jeden odstín. Pleť je svěží zářivá a jednotná.

Co se bude dít?

1. Konzultace
2. Odlíčení
3. Nanesení kyselin PH / Dermabraze mechanický peeling (pro citlivou pleť)
4. Masáž regeneračním sérem
5. RegenerAČNÍ ZKLIDŇUJÍCÍ maska
6. Závěrečná péče a líčení
Zesvětlení pleti Brno
Zesvětlení pleti Brno
Zesvětlení pleti Brno

Vyzkoušejte změnu

Dopřejte si příjemné ošetření pleti špičkovou francouzskou kosmetikou Guinot ze srdce Paříže. Tato značka je vyhlášená nejvyšší kvalitou v souladu s přírodou. Užijte si kosmetické ošetření na míru známé pro své okamžité, viditelné a dlouhodobé účinky.
“Naprosto profesionální přístup už od začátku, příjemné prostředí, kde si člověk opravdu odpočine a když k tomu přidáte zlaté ruce paní Karolíny, která s mým obličejem udělala zázrak, tak nejde jinak, než se sem opět vrátit a doporučit všem.”

spokojená klientka

Image
Image
kosmeticky-salon-brno-reference-woman
“Od kosmetičky Karolíny Mičkové odcházíte s pocitem opečované pleti i duše a těšíte se na další setkání. Co ji přivedlo do světa kosmetiky a proč pracuje se značkou Guinot?”
kosmetický salon La Carolla brno

La Carolla Kosmetický salon

Karolína Mičková

Jsem člověk, který hledá a má rád výjimečné věci a lidi. Kosmetika Guinot je určena pro výjimečné dámy a výjimečná jsme každá. Mám dvanáctiletou praxi v oboru kosmetické péče, což je pro mne nejen práce, ale zároveň i poslání a radost. Už od děvčete jsem věděla, co chci dělat, a plnila si sen. Nyní věřím, že splním sen i svým klientkám o kráse, svěžesti, relaxaci a dokonalé harmonii.

Nejvyšší kvalita v souladu s přírodou
Bez parabenů
Přírodní složky bez genetické modifikace
Obnovitelné organické složky
Bez agresivní parfemace
Certifikát ISO 22716 Bureau Veritas
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla
Kosmetický salon Brno La Carolla